6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30
Успехи на малките рицари в 41 Детски турнир по шахмат "Морско конче" PDF Печат Е-поща
Автор: Рицар
Сряда, 07 Септември 2016г. 12:18ч.

agi    aleks

Състезателите на "Спортен клуб - Рицар" - Александър Моллов (20 ОУ "Т. Минков") и Ангелика Николова (107 ОУ "Хан Крум") -  се представиха отлично в 41 Детски шахматен турнир "Морско конче", който се проведе в периода 28.08.-03.09. 2016 г. в Златни пясъци.

Ангелика Николова се състезава в групата за момичета 8-12 г., като с актив от 5 т. зае трето място в генералното класиране и сребърен медал при момичета до 10 г.

Александър Моллов (4 т.) зае престижното 6-то място (момчета до 12 г.), като само 0,5 т. го лишиха от завоюването на медал.

Пожелаваме им успех в бъдещите състезания, както и на техния треньор Георги Николов!

morsko konche 2

Последна промяна от Сряда, 07 Септември 2016г. 12:54ч.

Начало Начало Последни новини Успехи на малките рицари в 41 Детски турнир по шахмат "Морско конче"