4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30
Рицари в три възрастови групи с медали от Първенството на София по стандартен шахмат PDF Печат Е-поща
Автор: Рицар
Неделя, 04 Март 2018г. 22:57ч.

0-02-05-2da0df003655fed7  0-02-05-60b8d27

0-02-05-c  0-02-05-72c04e97bd40693c1da1e46d

Малките рицари направиха изключително представяне на Първенството по стандартен шахматна София, което се проведе на 23-25 февруари 2018 г. в Училища „Дружба“.

Вероника Пантева зае второ място във възрастова група момичета 8-10 г., а Александра Лилова зае престижното 4 място в крайното класиране и спечели наградата за fair play. Анна Мария Иванова спечели 3 т.

Валентин Данов (момчета до 12 г.) грабна бронза с 4.5 т. Максим Кехайов направи много добро представяне във второто си голямо състезание, като спечели 3 т.

Борис Дамянов се класира на 3 място при момчета до 14 г.

V

Последна промяна от Четвъртък, 31 Май 2018г. 05:58ч.

Начало Начало Последни новини Рицари в три възрастови групи с медали от Първенството на София по стандартен шахмат