Payday loans

Очаквайте скоро

There are no upcoming events currently scheduled.
ВИЖ ОЩЕ ТУК...
октомври 2017 ноември 2017 декември 2017
Mo Tu We Th Fr Sa Su
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30

Кой е онлайн

В момента има 53 посетителя в сайта
РИЦАРИ НА ПРИЗОВИ МЕСТА В ДЕТСКИЯ ШАХМАТЕН ТУРНИР “КУПАТА НА BULGARIA MALL” (19.11.2016 г.)
Понеделник, 21 Ноември 2016г. 10:34ч.

gradishki

Отлично представяне на проведения турнир в Мол "България", в който участваха деца от шахматните клубове в София, Плевен, Пловдив, Казанлък, Елин Пелин. При най-малките до 6 г., шампион е младият 5-годишен рицар Данаил Попзафиров. Бронзов медал спечели Димитър Христов във възрастта до 8 г. А при-най-големите със сребърен медал е Иван Христов. Турнирът важи за международно ело.

Треньор на талантливите шахматисти е Румен Градишки.

 
Успехи на малките рицари в 41 Детски турнир по шахмат "Морско конче"
Сряда, 07 Септември 2016г. 12:18ч.

                                           agi    aleks

Състезателите на "Спортен клуб - Рицар" - Александър Моллов (20 ОУ "Т. Минков") и Ангелика Николова (107 ОУ "Хан Крум") -  се представиха отлично в 41 Детски шахматен турнир "Морско конче", който се проведе в периода 28.08.-03.09. 2016 г. в Златни пясъци.

Ангелика Николова се състезава в групата за момичета 8-12 г., като с актив от 5 т. зае трето място в генералното класиране и сребърен медал при момичета до 10 г.

Александър Моллов (4 т.) зае престижното 6-то място (момчета до 12 г.), като само 0,5 т. го лишиха от завоюването на медал.

Пожелаваме им успех в бъдещите състезания, както и на техния треньор Георги Николов!

 

                                                                             morsko konche 2

 
ЮБИЛЕЕН ШАХМАТЕН ТУРНИР "ЕРИХ КЕСТНЕР" - КЛАСИРАНЕ
Понеделник, 18 Април 2016г. 17:22ч.

DSC04387

СНИМКИ - ТУК.

Kрайно класиране по възрастови групи:

1 клас/ ПК

Шампион, 1 клас: Кристиян Найденов

Момчета 1 клас                                            Момичета 1 клас

1. Иван Дойчев                                            1. Габриела Найденова

2. Михаил Начев                                        2. Милена Янакиева

3. Сиян Панайотов                                    3. Таня Керанова

Шампион, ПК: Данаил Попзафиров

Момчета ПК                                                Момичета ПК

1. Милен Пашев                             1. Елица Божилова

2. Радослав Стефанов                   2. Даниела Александрова

3. Стефан Желев

 

2 клас

Шампион: Валентин Данов

Момчета                                                     

1. Димитър Христов                       

2. Велизар Павлов                      

3. Димитър Цветанов

Продължение...
 
ЮБИЛЕЕН ШАХМАТЕН ТУРНИР "ЕРИХ КЕСТНЕР" JUBILÄUMSSCHACHTOURNIER "ERICH KÄSTNER"
Понеделник, 11 Април 2016г. 09:59ч.

Юбилеен шахматен турнир „Ерих Кестнер“

Jubiläumsschachtournier "Erich Kästner"

001

Немски училища „Ерих Кестнер“ и СК „Рицар“ Ви канят да участвате в шахматен турнир

по случай 20 години от основаването на училищетo

Deutsche Schulen "Erich Kästner" und SK "Ritzar" laden Sie zum Schachtournier

 

Дата: 16 април (събота)

Място: ЧОУ "Ерих Кестнер" (ж.к. "Люлин - 6", ул. "Полк. Никола Попов")  

Das Tournier wird am 16. April (Samstag) in der "Erich Kästner" Schule, Liulin - Teil 6 stattfinden. 

 

Състезателите ще бъдат разделени в четири турнира:          Die Wettkäpfer werden in 4 Tournieren geteilt:

1) турнир за ПК и 1. клас;  2) турнир за 2. клас;                         1) Tournier für VK und 1. Klasse    2) Tournier für 2. Klasse

 3) турнир за 3. клас;        4) турнир за 4-7. клас                        3) Tournier für 3. Klasse              4) Tournier für 4.-7. Klasse

 

 Записване: 09:00 - 10:00 ч.                                                           Anmeldung: 09:00-10:00 Uhr

 Откриване: 10:00 – 10:15 ч.                                                          Eröffnung: 10:00-10:15 Uhr

 

1 кръг: 10:30 – 11:10 ч.      4 кръг: 12:30 – 13:10 ч.        1. Runde 10:30-11:10 Uhr  4. Runde 12:30-13:10 Uhr

2 кръг: 11:10 – 11:50 ч.      5 кръг: 13:10 – 13:50 ч.        2. Runde 11:10-11:50 Uhr 5. Runde 13:10-13:50 Uhr

3 кръг: 11:50 – 12:30 ч.      6 кръг: 13:50 – 14:30 ч.       3. Runde 11:50-12:30 Uhr   6. Runde 13:50-14:30 Uhr

 

Награждаване и закриване: 14:45 – 15:00 ч.                          Auszeichnung und Ende: 14:45-15:00 Uhr

За повече информация:                                                                Mehr Information:

Иво Христов – 0884 014 715;                                                       Iwo Hristow - 0884 014 715;

Георги Николов – 0897 903 378;                                  Georgi Nikolow - 0897 903 378;

Румен Градишки – 0878 685 595.                               Rumen Gradischki -  0878 685 595.

 
<< Начало < Предишна 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следваща > Край >>

Страница 5 от 21
lg_ritzar lg_fritz_200x300  lg_sait_nbu2010
Начало