Payday loans

Очаквайте скоро

There are no upcoming events currently scheduled.
ВИЖ ОЩЕ ТУК...
септември 2017 октомври 2017 ноември 2017
Mo Tu We Th Fr Sa Su
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31

Кой е онлайн

В момента има 124 посетителя в сайта
КЛАСИРАНЕ ОТ 51. ШАХМАТЕН ТУРНИР "РИЦАР"
Събота, 26 Декември 2015г. 17:13ч.

 

 

DSC03353 500x375             DSC03378 500x375

Турнир за ПК и 1. клас

Носител на купата за ПК: Емилиан Николов

Момичета ПК:
- Златен медал: Елица Божилова
- Сребърен медал: Йоана Лазарова
 

Момчета ПК:
- Златен медал: Нихат Салиев
- Сребърен медал: Ивелин Енчев
- Бронзов медал: Стефан Желев

Носител на купата за 1. клас: Алекс Петков

Момичета 1. клас:
- Златен медал: Зорница Божинова
- Сребърен медал: Ана Иванова
- Бронзов медал: Милена Янакиева

Момчета 1. клас:
- Златен медал: Кристиан Риджалски
- Сребърен медал: Михаил Начев
- Бронзов медал: Христиан Петков

 

Турнир за 2. клас

Носител на купата: Валентин Данов

Момичета:

- Златен медал: Елица Божилова

- Сребърен медал: Сара Мехназ

 

Момчета:

- Златен медал: Велизар Павлов

- Сребърен медал: Александър Лалев

- Бронзов медал: Никола Тодоров

Продължение...
 
ЗЛАТНА ПЕШКА 2015 - КЛАСИРАНЕ
Вторник, 24 Ноември 2015г. 15:43ч.

 

klasirane

На 22 ноември 2015 г. при изключително голям интерес се проведе 11-ти турнир по шахмат на столичните училища-"Златна пешка" за ученици от 1 до 12 клас с традиционното домакинство на Частно училище „Дружба”–ж.к. „Обеля” и съдийското ръководство на Спортен клуб "Рицар".

В надпреварата взеха участие 51 отбора в три възрастови групи: 1-4 клас, 5-8 клас и 9-12 клас.

Крайно класиране:

1 - 4 клас

1. 31 СУЧЕМ
2. 17 СОУ
3. 20 ОУ
4. 40 СОУ
5. 54 СОУ
6. 73 СОУ
7. ЧУ „Дружба"
8. 33 ОУ
9. 90 СОУ
10. 137 СОУ
11. 97 СОУ
12. 18 СОУ
13. 19 СОУ
14. 55 СОУ
15. ЧСОУ „Дрита"
16. 201 ОУ – ІІ
17. 96 СОУ
18. 129 СОУ – І
19. 201 ОУ – І
20. 129 СОУ – ІІ

Индивидуален победител "Златна пешка" - Боян Рангелов (18 СОУ)

5 – 8 клас

1. СМГ
2. ЧУ „Дружба" І
3. 33 ОУ
4. НПМГ
5. ЧУ „Дружба" ІІ
6. 1 АЕГ
7. 96 СОУ
8. 138 СОУ
9. 201 ОУ
10. 144 СОУ
11. ПЧМГ
12. СГСАГ
13. 31 СУЧЕМ
14. 19 СОУ
15. 137 СОУ
16. 133 СОУ
17. СОУДНЗ „Луи Брайл"
18. 18 СОУ
19. 40 СОУ

Индивидуален победител "Златна пешка" - Стефан Райков (144 СОУ), спечелил в тайбрек срещу Габриела Антова (1 АЕГ)

9 – 12 клас

1. СМГ
2. НПМГ
3. 1 АЕГ
4. ЧПГ „ДРУЖБА"
5. СОУДНЗ „Луи Брайл"
6. НФСГ
7. НТБГ
8. СГСАГ
9. 2 АЕГ
10. ПГЕА І
11. ПГЕА ІІ
12. 19 СОУ

Индивидуален победител "Златна пешка" – Ралица Маркова (НТБГ)

Рицар на турнираДимитър Даскалов (СМГ)
Дама на турнираРалица Маркова (НТБГ)

Победител в турнира за учителиВасил Колев

 
КЛАСИРАНЕ ОТ 50. ШАХМАТЕН ТУРНИР "РИЦАР"
Сряда, 18 Ноември 2015г. 00:00ч.

2        champion        1

                                                                    Джи Чун-носител на статуетка "Рицар"

На 14 ноември се проведе 50. Шахматен турнир "Рицар", в който премериха сили над 60 състезатели до 14-годишна възраст. За повечето малки рицари това беше първо състезание, а емоциите бяха еднакво силни за деца и родители (СНИМКИ - ТУК). Ето и класирането в отделните турнири:

Подготвителен клас

шампион и златен медал – Елица Божилова

сребърен медал – Рая Тодорова

бронзов медал – Йоана Лазарова

 

1.клас

шампион – Димитър Христов

златен медал - Михаил Начев

сребърен медал - Кристиан Риджалски

бронзов медал – Сиян Панайотов

момичета

златен медал – Каролина Иванова

сребърен медал – Зорница Божинова

бронзов медал – Катерина Димитрова

Продължение...
 
ВИКТОРИЯ КАЛИНОВА С МЕДАЛ ОТ КУПА "ТРИМОНЦУИМ"
Понеделник, 09 Ноември 2015г. 09:13ч.

Над 160 деца от страната и чужбина се включиха в детския шахматен турнир "Купа Тримонциум", който се проведе от 6 до 8 ноември 2015 г. в гр. Пловдив. Състезателите бяха разделени в три групи - "А" ( до 16 г., до 18 г., до 20 г.), "B" (до 10 г., до 12 г., до 14 г.) и "C" (до 8 г.) - с отделно класиране за момчета и момичета. Турнирът се проведе по Швейцарска система в 7 кръга.

Виктория Калинова (4 т.) от "СК - Рицар" спечели бронзов медал  при момичета до 8 г., а Ангелика Николова (4 т.) зае 4-то място.

                                                                                   viki

                                                                                                                       снимка: Хр. Илиева

При момчетата до 8 г. Мартин Йорданов (5 т.) и Георги Божилов (5 т.) заемат съответно 5-то и 7-мо място в генералното класиране; Калоян Попвасилев е с актив от 4 т. при 12-годишните.

 
<< Начало < Предишна 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следваща > Край >>

Страница 6 от 20
lg_ritzar lg_fritz_200x300  lg_sait_nbu2010
Начало