Payday loans

Галерия от снимки

  • РИЦАР 26
  • Description: 24.01.2009г. :: 54 СОУ
  • ЗЛАТНА ПЕШКА 2010
  • Description: 04.12.2010
  • Рицар 44_78
  • Description: 26.10.2013

Категории от снимки

Очаквайте скоро

There are no upcoming events currently scheduled.
ВИЖ ОЩЕ ТУК...
ноември 2018 декември 2018 януари 2019
Mo Tu We Th Fr Sa Su
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31
РИЦАР 45 - 25.01.2014г. PDF Печат Е-поща
Автор: Рицар   
Понеделник, 27 Януари 2014г. 13:26ч.

r45-056 r45-097  r45-124

Изключителен интерес към 45-ти Шахматен турнир „Рицар"!

На 25 януари 2014 г. в 20 ОУ „Тодор Минков" се проведе 45-ти Шахматен турнир „Рицар", в който взеха участие много деца от столични детски градини и училища. Ето и крайното класиране след интересните и оспорвани срещи.


Подготвителен клас

 

Победител и носител на купата:

Светлен Иванов, 64 ОДЗ, 6 т.

Класиране за момчета:

1.Андон Николов, 96 СОУ, 4 т.
2.Зориг Христов, 16 ОДЗ, 3.5 т.
3.Стилиан Георгиев, 126 СОУ, 3 т.

Класиране за момичета:Трето място в крайното класиране и първо място зае Ангелика Николова, 16 ОДЗ, 4.5 т.

1.клас

Победител и носител на купата:

Виктория Калинова, НУКК, 5 т.

Класиране за момчета:

1.Мартин Йорданов, 106 ЦДГ, 4.5 т.
2.Калоян Димитров, НУКК, 4 т.
3.Мартин Дойчев, 112 ОУ, 4 т.

Класиране за момичета:

1.Аксиния Стойчева, 22 СОУ, 4 т.
2.Мира Георгиева, 33 ОУ, 3 т.
3.Валентина Станкова, 150 ОУ, 2.5 т.

2. клас

Победител и носител на купата:

Константин Георгиев, предучилищен клас, 5.5 т.

Класиране за момчета:

1.Борис Дамянов, 31 СОУ, 5 т.
2.Никола Димов, 102 ОУ, 5 т.
3.Джани Божилов, ЧУ „Меридиан 22" , 5 т.

Класиране за момичета:

1.Петя Караиванова, 43 ОУ, 4 т.
2.Благовеста Мирчева, 20 ОУ, 2.5 т.
3.Кристина Цанева, 20 ОУ, 2 т.

3. клас

Победител и носител на купата:

Петя Караиванова, 2 клас, 43 ОУ, 5 т.

Класиране за момчета:

1.Аспарух Генчев, 96 СОУ, 5 т.
2.Ясен Велинов, 6 ОУ, 5 т.
3.Георги Аджийски, 137 СОУ, 4 т.

Класиране за момичета:

1.Ангелика Николова, 16 ОДЗ, 4 т.
2.Спасиана Димитрова, 88 СОУ, 3 т.
3.Димана Христова, 96 СОУ, 1 т.

4-10. клас

Победител и носител на купата:

Стефан Иванов, 6 клас, 54 СОУ, 5.5 т.

Класиране за 4 клас:

1.Константин Георгиев, предучилищна група, 5 т.
2.Никола Милков, 3 клас, 33 ОУ, 4.5 т.
3.Борис Дамянов, 2 клас, 31 СОУ, 4 т.

Класиране за 5-10 клас:

1.Николай Йончев, 6 клас, 56 СОУ, 4 т.
2.Майкъл Мел, 5 клас, ЧУ, 3.5 т.
3.Димитър Ангелов, 5 клас, 56 СОУ, 3.5 т.

Последна промяна от Неделя, 23 Февруари 2014г. 22:01ч.
 
Начало Турнири Шахматен турнир Рицар РИЦАР 45 - 25.01.2014г.