Payday loans

Галерия от снимки

  • РИЦАР 6
  • Description: 01.06.2005г. :: 90 СОУ
  • Rtz 57_42
  • РИЦАР 29
  • Description: 23.01.2010г. :: 90 СОУ

Категории от снимки

Очаквайте скоро

Юни
Общо събрание на 25.06.2018г.
Юни 25, 2018 (20:00 - 21:00)
ВИЖ ОЩЕ ТУК...
май 2018 юни 2018 юли 2018
Mo Tu We Th Fr Sa Su
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30
КЛАСИРАНЕ ОТ 53. ШАХМАТЕН ТУРНИР "РИЦАР" PDF Печат Е-поща
Автор: Рицар   
Неделя, 21 Февруари 2016г. 00:00ч.

DSC03713     kupa     ritzar     DSC03769

Празник за деца и родители беше проведеният на 20 февруари 2016 г. в 6 ОУ "Граф П.Н. Игнатиев" 53. Шахматен турнир "Рицар". Двубоите на черно-бялата дъска бяха изключително оспорвани, но това не попречи на удоволствието от играта и споделената радост от постигнатите успехи на противниците. Защото това бяха битки, но между рицари.

СНИМКИ - ТУК.

Ето и крайното класиране по възрастови групи:

1 клас/ ПК

Шампион, 1 клас: Михаил Начев

Момчета 1 клас                                            Момичета 1 клас

1. Кристиян Найденов                                1. Габриела Найденова

2. Кристиан Рангелов                                 2. Каролина Иванова

3. Иван Дойчев                                             3. Таня Керанова

 

Шампион, ПК: Елица Божилова

Момчета ПК                                                Момичета ПК

1. Емилиан Николов                              1. Йоана Лазарова

2. Радолав Стефанов

3. Нихат Салиев

 

2 клас

Шампион: Васил Попзафиров

Момчета                                                     Момичета

1. Кирил Тепавичаров                            1. Елица Божилова

2. Валентин Данов                                   2. Елена Пепегова

3. Никола Александров

 

3 клас

Шампион: Ангелика Николова

Момчета                                                Момичета

1. Константин Кацаров                      1. Мира Георгиева

2. Стоян Янев                                      2. Елена-Стефани Дончева

3. Кристиян Тодоров                          3. Валентина Станкова

 

4-7 клас

Шампион: Дзин Дзюнжу

Момчета 4 клас                                Момичета 4 клас


1. Лъчезар Трайков                       1. Ангелика Николова

2. Иван Христов                              2. Ванеса Христова

3. Атанас Златев                             3. Анна Попова

 

Момчета 5-7 клас

1. Симеон Аджийски

2. Рами Аси

3. Ради Аси

Последна промяна от Понеделник, 29 Февруари 2016г. 14:04ч.
 
Начало Турнири Шахматен турнир Рицар КЛАСИРАНЕ ОТ 53. ШАХМАТЕН ТУРНИР "РИЦАР"