25 26 27 28 29 30
Дружба опен 2013 PDF Печат Е-поща
Автор: Админ
Петък, 29 Март 2013г. 19:09ч.

tn do 001На 23 март 2013 г. за пореден път Училища „Дружба" и „Спортен клуб -Рицар" си партнираха успешно за реализацията на шахматен турнир „Drujba Open". И сега създадената организация позволи на участниците и техните придружители да се чувстват добре: домакините осигуриха уютна атмосфера, топли напитки и обяд за всички присъстващи, а в края на деня победители и победени си тръгнаха с усмивка, защото всички състезатели получиха сертификат за участие и подаръци.

Тази година сили премериха над 220 участници, разделени в три възрастови групи: V-VІІ клас, І-ІV клас, подготвителен клас.
Класираните на призовите места при „големите" получиха следните награди, предоставени от Училища „Дружба": І място – 300 лв., ІІ място – 250 лв., ІІІ място – 200 лв., ІV място – 150 лв., V място – 100 лв., VІ-Х място – предметни награди.
Победителите в група „Подготвителен клас" също получиха награди, но голямата радост за най-малките бе в това да усетят какво е да се качиш на почетната стълбичка.