Payday loans

Очаквайте скоро

There are no upcoming events currently scheduled.
ВИЖ ОЩЕ ТУК...
септември 2019 октомври 2019 ноември 2019
Mo Tu We Th Fr Sa Su
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31

Кой е онлайн

В момента има 36 посетителя в сайта
НАГРАДА ЗА СЪСТЕЗАТЕЛ НА СК "РИЦАР" ОТ 32-РИ ОТКРИТ МЕЖДУНАРОДЕН ТУРНИР ПО СТАНДАРТЕН ШАХМАТ В ГР. ТЕТЕВЕН
Неделя, 26 Август 2018г. 05:36ч.

В гр. Тетевен се проведе традиционният 32-ри открит международен турнир по стандартен шахмат (11-19 август 2018 г.) с участието на гросмайстор  Яков Гелер (2518, Русия). В престижния турнир взеха участие 73 състезатели от България, Албания, Германия, Гърция, Русия и Турция.

Ангелика Николова от СК "Рицар" спечели наградата в категория "девойки до 16 г.". 

 

аги1      0-02-05-2575674a3bc8005c0004ed618d6d2c3a94c8515379f4c8b7690d1c8c78cf4f43 415ab28a

 
ДИП по стандартен шахмат - до 8 г. и до 10 г.
Неделя, 17 Юни 2018г. 15:54ч.

  0-02-04-9964e145f3f9b74e350e803952c60cd07edfb117bb34f2ca85a3ffa2cb32db14 7f337d31  0-02-04-db4929fd4f428dd4add454cb7aeb7e74805942f2bf80dc53e6948ff2ac16e292 a82fffd4

На провелото се в гр. Плевен Държавно индивидуално първенство по стандартен шахмат (3-8.06.2018 г.) осем състезатели на СК "Рицар" премериха сили със своите връстници във възрастови групи до 8 г. и  до  10 г.

След предпоследния кръг Иван Дойчев заемаше второ място в изключително силната група при момчета до 10 г. и само загубата в последния кръг му отреди шесто място в крайното класиране.

0-02-05-ef4a32cddbcf2b5a3c445e6327e7006e52b143c22c8b1b3792876b0f01738a1b 1687dd25  0-02-04-f5a81e740dd3e5a857fc05c30a8ab9eae578cf38e180eace38616e82431f68d6 30203ed7

Достойно се представиха и останалите състезатели: Стефан Желев и Божидар Николов извоюваха по  5 т. (момчета до 8 г.), Дамян Янчев - 4.5 т., Кристиян Игнатов - 4 т., Никола Шарков - 3 т. (момчета до 10 г.), Вероника Пантева - 4 т. и Александра Лилова - 3 т. (момичета до 10 г.).

0-02-04-fef6bef5aa0816df952e1d389da73e6b98204f5ca729e3d482f3ea47edbe4f7e 20e378d5  0-02-04-41cde3dd43ace23051295eace57907ef545781207bf64862bcabbc539505572d e01fcd4f

 

 
Бронзов медал за СК "Рицар" в 12. Детски шахматен турнир "Купата на лъвчетата"
Сряда, 30 Май 2018г. 04:00ч.

На 16-27 май се проведе традиционно силния Детски шахматен турнир "Купата на лъвчетата".

Поздравления за достойното представяне на всички състезатели на СК "Рицар": Дамян Янчев, Кристиян Игнатов, Стефан Желев, Александра Лилова, Анна Мария Иванова, Момчил Димитров и Ангелика Николова, която зае трето място в турнир А, момичета до 12 г.!

0-02-05-6b2cc76f180ff29b62bc237deb036df118caf05ef7b10385fbc12f5f78af8b3d 9ed4d2a8     0-02-05-51d7820a3af404b5abb14b228eaffa32b1bec80c410f2f8012413894fd73bdd0 3c22243

 
I-ви шахматен турнир «Столичен дебют» - класиране
Сряда, 30 Май 2018г. 03:26ч.

Състезатели на СК "Рицар" взеха участие и в двата турнира на I-ви шахматен турнир «Столичен дебют», като направиха отлично класиране!

Борис Дамянов взе награда за най-добро представяне на състезател с ело < 1600.

В турнир Б, по генерално класиране Дамян Янчев е шампион с 6 т., а Стефан Желев се класира на трето място. Алпай Рушидин е със злато при момчета до 10 г. 

Владимир Иванов и Борис Александров са със злато и бронз при момчета до 9 г.

Божидар Николов и Александър Кръчмаров заеха съответно 1. и 2. място при момчета до 7 г.

Александра Лилова и Елица Тихова грабнаха златото и среброто при момичета до 9 г.

 

Над 50 състезатели от София и страната се включиха в първото издание на шахматния турнир "Столичен дебют". 

Класиране в турнир А

1. Светлен Иванов - Славия

2. Данаил Казаков - Марица Изток

3. Никола Димов - Славия

 

Допълнителни награди:

Мартин Енев - ело < 2000

Мария Петрова - ело<1800

Борис Дамянов  -  ело < 1600

 

Победители в крайното класиране в турнир Б са:
1. Дамян Янчев - шампион

2. Никола Шарков

3. Стефан Желев

 

Медалиститите по възрастови групи:

Момчета до 7 г.

1. Божидар Николов

2. Александър Кръчмаров

3. Александър Цолов

 

Момчета до 8 г.

1.Максимилиан Ангелов

2. Борис Байраков

3. Самуил Сотиров

 

Момчета до 9 г.

1. Владимир Иванов

2. Ясен Стоянов

3. Борис Александров

Продължение...
 
<< Начало < Предишна 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следваща > Край >>

Страница 4 от 27
lg_ritzar lg_fritz_200x300  lg_sait_nbu2010
Начало