Payday loans

Очаквайте скоро

Юни
Общо събрание на 25.06.2018г.
Юни 25, 2018 (20:00 - 21:00)
ВИЖ ОЩЕ ТУК...
април 2018 май 2018 юни 2018
Mo Tu We Th Fr Sa Su
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31

Кой е онлайн

В момента има 21 посетителя в сайта
ЮБИЛЕЕН ШАХМАТЕН ТУРНИР "ЕРИХ КЕСТНЕР" JUBILÄUMSSCHACHTOURNIER "ERICH KÄSTNER"
Понеделник, 11 Април 2016г. 09:59ч.

Юбилеен шахматен турнир „Ерих Кестнер“

Jubiläumsschachtournier "Erich Kästner"

001

Немски училища „Ерих Кестнер“ и СК „Рицар“ Ви канят да участвате в шахматен турнир

по случай 20 години от основаването на училищетo

Deutsche Schulen "Erich Kästner" und SK "Ritzar" laden Sie zum Schachtournier

 

Дата: 16 април (събота)

Място: ЧОУ "Ерих Кестнер" (ж.к. "Люлин - 6", ул. "Полк. Никола Попов")  

Das Tournier wird am 16. April (Samstag) in der "Erich Kästner" Schule, Liulin - Teil 6 stattfinden. 

 

Състезателите ще бъдат разделени в четири турнира:          Die Wettkäpfer werden in 4 Tournieren geteilt:

1) турнир за ПК и 1. клас;  2) турнир за 2. клас;                         1) Tournier für VK und 1. Klasse    2) Tournier für 2. Klasse

 3) турнир за 3. клас;        4) турнир за 4-7. клас                        3) Tournier für 3. Klasse              4) Tournier für 4.-7. Klasse

 

 Записване: 09:00 - 10:00 ч.                                                           Anmeldung: 09:00-10:00 Uhr

 Откриване: 10:00 – 10:15 ч.                                                          Eröffnung: 10:00-10:15 Uhr

 

1 кръг: 10:30 – 11:10 ч.      4 кръг: 12:30 – 13:10 ч.        1. Runde 10:30-11:10 Uhr  4. Runde 12:30-13:10 Uhr

2 кръг: 11:10 – 11:50 ч.      5 кръг: 13:10 – 13:50 ч.        2. Runde 11:10-11:50 Uhr 5. Runde 13:10-13:50 Uhr

3 кръг: 11:50 – 12:30 ч.      6 кръг: 13:50 – 14:30 ч.       3. Runde 11:50-12:30 Uhr   6. Runde 13:50-14:30 Uhr

 

Награждаване и закриване: 14:45 – 15:00 ч.                          Auszeichnung und Ende: 14:45-15:00 Uhr

За повече информация:                                                                Mehr Information:

Иво Христов – 0884 014 715;                                                       Iwo Hristow - 0884 014 715;

Георги Николов – 0897 903 378;                                  Georgi Nikolow - 0897 903 378;

Румен Градишки – 0878 685 595.                               Rumen Gradischki -  0878 685 595.

 
КЛАСИРАНЕ ОТ 54. ШАХМАТЕН ТУРНИР "РИЦАР"
Вторник, 29 Март 2016г. 00:00ч.

DSC03996

Снимки - тук.

Kрайно класиране по възрастови групи:

1 клас/ ПК

Шампион, 1 клас: Михаил Начев

Момчета 1 клас                                            Момичета 1 клас

1. Алекс Петков                                            1. Вероника Пантева

2. Кристиан Рангелов                                2. Габриела Найденова

3. Атанас Чаталбашев                              3. Таня Керанова

Шампион, ПК: Емилиан Николов

Момчета ПК                                                Момичета ПК

1. Данаил Попзафиров                             1. Йоана Лазарова

2. Нихат Салиев

3. Милен Пашев


 

2 клас

Шампион: Кирил Тепавичаров

Момчета                                                     Момичета

1. Валентин Данов                         1. Никол Йорданова

2. Димитър Христов                       2.Наталия Стоилова

3. Велизар Павлов

3 клас

Шампион: Константин Кацаров

Момчета                                                            Момичета

1. Стоян Янев                                                   1. Александра Найденова

2. Александър Кавруков                                2. Мира Георгиева

3. Велислав Владов                                        3.Елена-Стефани Дончева

4-7 клас

Шампион: Иван Христов

Момчета 4 клас                            


1.Александър Моллов                     

2.Максимилиян Господинов                           

3.Симеон Аламанчев                       

Момчета 5-7 клас

1. Ивайло Петров

2. Симеон Аджийски

3. Георги Аджийски

 
ШАХМАТЕН РИЦАР - ИЗЛОЖБА НА РОМАН ГУМАНЮК
Четвъртък, 03 Март 2016г. 21:19ч.

"Спортен клуб - Рицар" Ви кани

на персонална изложба «Шахматен Рицар» (живопис и миниатюра)

на Роман Гуманюк

и шахматен сеанс на Симеон Стоичков с деца и юноши

от школата ни в Институт Конфуций София 

 

  е-плакат

 

Идеята за създаване на серия от картини на тема Шахмат се ражда, когато художникът Роман Гуманюк играe партия шах със свой приятел. 

Роман има собствен поглед върху шахматната игра, обича да й се отдава в свободното си време. С помощта на изобразителното изкуство той показва своето виждане за шахматния свят, който в неговите произведения се превръща в друга реалност. Всяка от фигурите се преобразява в необикновен абстрактен образ, определящ ролята й на шахматната дъска според разбиранията на художника. В своите миниатюри авторът ни разкрива богатата и колоритна история на тази древна и вечна игра през вековете и в различните кътчета на света.

На изложбата ще бъдат представени 32 авторски творби, като в експозицията са включени 16 картини и 16 миниатюри от Шахматната серия на автора.

Роман Гуманюк е роден в Киргизка Република в гр. Бишкек през 1985 година. Той е професионален  художник.  До момента има 23 персонални  изложби.  Творбите му са представяни  в музеите и галериите на Киргизстан, Казахстан, Украйна, Беларус, България, Франция, САЩ, Италия.

Продължение...
 
КЛАСИРАНЕ ОТ 53. ШАХМАТЕН ТУРНИР "РИЦАР"
Неделя, 21 Февруари 2016г. 00:00ч.

DSC03713     kupa     ritzar     DSC03769

Празник за деца и родители беше проведеният на 20 февруари 2016 г. в 6 ОУ "Граф П.Н. Игнатиев" 53. Шахматен турнир "Рицар". Двубоите на черно-бялата дъска бяха изключително оспорвани, но това не попречи на удоволствието от играта и споделената радост от постигнатите успехи на противниците. Защото това бяха битки, но между рицари.

СНИМКИ - ТУК.

Ето и крайното класиране по възрастови групи:

1 клас/ ПК

Шампион, 1 клас: Михаил Начев

Момчета 1 клас                                            Момичета 1 клас

1. Кристиян Найденов                                1. Габриела Найденова

2. Кристиан Рангелов                                 2. Каролина Иванова

3. Иван Дойчев                                             3. Таня Керанова

 

Шампион, ПК: Елица Божилова

Момчета ПК                                                Момичета ПК

1. Емилиан Николов                              1. Йоана Лазарова

2. Радолав Стефанов

3. Нихат Салиев

Продължение...
 
<< Начало < Предишна 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следваща > Край >>

Страница 7 от 23
lg_ritzar lg_fritz_200x300  lg_sait_nbu2010
Начало