Payday loans

Очаквайте скоро

There are no upcoming events currently scheduled.
ВИЖ ОЩЕ ТУК...
юли 2018 август 2018 септември 2018
Mo Tu We Th Fr Sa Su
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31

Кой е онлайн

В момента има 66 посетителя в сайта
КЛАСИРАНЕ ОТ 53. ШАХМАТЕН ТУРНИР "РИЦАР"
Неделя, 21 Февруари 2016г. 00:00ч.

DSC03713     kupa     ritzar     DSC03769

Празник за деца и родители беше проведеният на 20 февруари 2016 г. в 6 ОУ "Граф П.Н. Игнатиев" 53. Шахматен турнир "Рицар". Двубоите на черно-бялата дъска бяха изключително оспорвани, но това не попречи на удоволствието от играта и споделената радост от постигнатите успехи на противниците. Защото това бяха битки, но между рицари.

СНИМКИ - ТУК.

Ето и крайното класиране по възрастови групи:

1 клас/ ПК

Шампион, 1 клас: Михаил Начев

Момчета 1 клас                                            Момичета 1 клас

1. Кристиян Найденов                                1. Габриела Найденова

2. Кристиан Рангелов                                 2. Каролина Иванова

3. Иван Дойчев                                             3. Таня Керанова

 

Шампион, ПК: Елица Божилова

Момчета ПК                                                Момичета ПК

1. Емилиан Николов                              1. Йоана Лазарова

2. Радолав Стефанов

3. Нихат Салиев

Продължение...
 
КЛАСИРАНЕ ОТ 52. ШАХМАТЕН ТУРНИР "РИЦАР"
Сряда, 27 Януари 2016г. 06:34ч.

 

             DSC03517                     DSC03643

На 23 януари 2016 г. с любезното съдействие на ЧСОУ "Дружба" се проведе 52. Шахматен турнир "Рицар".

СНИМКИ - ТУК.

Крайно класиране по възрастови групи:

ПК/1 клас

Шампион: Васил Попзафиров


Момчета 1 клас                                            Момичета 1 клас

1. Кристиян Найденов                                1. Вероника Пантева

2. Иван Дойчев                                             2. Зорница Божинова

3. Михаил Начев                                          3. Каролина Иванова

 

Момчета ПК                                                Момичета ПК

1. Емилиан Николов                              1. Елица Божилова

2. Нихат Салиев

3. Стефан Желев

 

2 клас

Шампион: Влентин Данов


Момчета                                                     Момичета

1. Димитър Христов                                1. Сара Мехназ

2. Борис Колев

3. Константин Иванов

 

3 клас

Шампион: Константин Кацаров


Момчета                                                Момичета

1. Кристиян Тодоров                          1. Александра Найденова

2. Стоян Янев                                      2. Елена-Стефани Дончева

3. Калоян Рикевски                            3. Мира Георгиева

 

4-7 клас


Шампион: Риаз Бхуян

 

Момчета 4 клас                                Момичета 4 клас


1. Георги Божилов                          1. Алейна Башова

2. Иван Христов                              2. Антония Маринова

3. Симеон Аламанчев                   3. Анна Попова

 

Момчета 5-7 клас

1. Ивайло Петров

2. Карим Зидан

 

 

 

 

 

 

 
КЛАСИРАНЕ ОТ 51. ШАХМАТЕН ТУРНИР "РИЦАР"
Събота, 26 Декември 2015г. 17:13ч.

 

 

DSC03353 500x375             DSC03378 500x375

Турнир за ПК и 1. клас

Носител на купата за ПК: Емилиан Николов

Момичета ПК:
- Златен медал: Елица Божилова
- Сребърен медал: Йоана Лазарова
 

Момчета ПК:
- Златен медал: Нихат Салиев
- Сребърен медал: Ивелин Енчев
- Бронзов медал: Стефан Желев

Носител на купата за 1. клас: Алекс Петков

Момичета 1. клас:
- Златен медал: Зорница Божинова
- Сребърен медал: Ана Иванова
- Бронзов медал: Милена Янакиева

Момчета 1. клас:
- Златен медал: Кристиан Риджалски
- Сребърен медал: Михаил Начев
- Бронзов медал: Христиан Петков

 

Турнир за 2. клас

Носител на купата: Валентин Данов

Момичета:

- Златен медал: Елица Божилова

- Сребърен медал: Сара Мехназ

 

Момчета:

- Златен медал: Велизар Павлов

- Сребърен медал: Александър Лалев

- Бронзов медал: Никола Тодоров

Продължение...
 
ЗЛАТНА ПЕШКА 2015 - КЛАСИРАНЕ
Вторник, 24 Ноември 2015г. 15:43ч.

 

klasirane

На 22 ноември 2015 г. при изключително голям интерес се проведе 11-ти турнир по шахмат на столичните училища-"Златна пешка" за ученици от 1 до 12 клас с традиционното домакинство на Частно училище „Дружба”–ж.к. „Обеля” и съдийското ръководство на Спортен клуб "Рицар".

В надпреварата взеха участие 51 отбора в три възрастови групи: 1-4 клас, 5-8 клас и 9-12 клас.

Крайно класиране:

1 - 4 клас

1. 31 СУЧЕМ
2. 17 СОУ
3. 20 ОУ
4. 40 СОУ
5. 54 СОУ
6. 73 СОУ
7. ЧУ „Дружба"
8. 33 ОУ
9. 90 СОУ
10. 137 СОУ
11. 97 СОУ
12. 18 СОУ
13. 19 СОУ
14. 55 СОУ
15. ЧСОУ „Дрита"
16. 201 ОУ – ІІ
17. 96 СОУ
18. 129 СОУ – І
19. 201 ОУ – І
20. 129 СОУ – ІІ

Индивидуален победител "Златна пешка" - Боян Рангелов (18 СОУ)

5 – 8 клас

1. СМГ
2. ЧУ „Дружба" І
3. 33 ОУ
4. НПМГ
5. ЧУ „Дружба" ІІ
6. 1 АЕГ
7. 96 СОУ
8. 138 СОУ
9. 201 ОУ
10. 144 СОУ
11. ПЧМГ
12. СГСАГ
13. 31 СУЧЕМ
14. 19 СОУ
15. 137 СОУ
16. 133 СОУ
17. СОУДНЗ „Луи Брайл"
18. 18 СОУ
19. 40 СОУ

Индивидуален победител "Златна пешка" - Стефан Райков (144 СОУ), спечелил в тайбрек срещу Габриела Антова (1 АЕГ)

9 – 12 клас

1. СМГ
2. НПМГ
3. 1 АЕГ
4. ЧПГ „ДРУЖБА"
5. СОУДНЗ „Луи Брайл"
6. НФСГ
7. НТБГ
8. СГСАГ
9. 2 АЕГ
10. ПГЕА І
11. ПГЕА ІІ
12. 19 СОУ

Индивидуален победител "Златна пешка" – Ралица Маркова (НТБГ)

Рицар на турнираДимитър Даскалов (СМГ)
Дама на турнираРалица Маркова (НТБГ)

Победител в турнира за учителиВасил Колев

 
<< Начало < Предишна 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следваща > Край >>

Страница 9 от 24
lg_ritzar lg_fritz_200x300  lg_sait_nbu2010
Начало