Payday loans

Очаквайте скоро

There are no upcoming events currently scheduled.
ВИЖ ОЩЕ ТУК...
септември 2018 октомври 2018 ноември 2018
Mo Tu We Th Fr Sa Su
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31

Кой е онлайн

В момента има 89 посетителя в сайта
Бронзов медал за СК "Рицар" в 12. Детски шахматен турнир "Купата на лъвчетата"
Сряда, 30 Май 2018г. 04:00ч.

На 16-27 май се проведе традиционно силния Детски шахматен турнир "Купата на лъвчетата".

Поздравления за достойното представяне на всички състезатели на СК "Рицар": Дамян Янчев, Кристиян Игнатов, Стефан Желев, Александра Лилова, Анна Мария Иванова, Момчил Димитров и Ангелика Николова, която зае трето място в турнир А, момичета до 12 г.!

0-02-05-6b2cc76f180ff29b62bc237deb036df118caf05ef7b10385fbc12f5f78af8b3d 9ed4d2a8     0-02-05-51d7820a3af404b5abb14b228eaffa32b1bec80c410f2f8012413894fd73bdd0 3c22243

 
I-ви шахматен турнир «Столичен дебют» - класиране
Сряда, 30 Май 2018г. 03:26ч.

Състезатели на СК "Рицар" взеха участие и в двата турнира на I-ви шахматен турнир «Столичен дебют», като направиха отлично класиране!

Борис Дамянов взе награда за най-добро представяне на състезател с ело < 1600.

В турнир Б, по генерално класиране Дамян Янчев е шампион с 6 т., а Стефан Желев се класира на трето място. Алпай Рушидин е със злато при момчета до 10 г. 

Владимир Иванов и Борис Александров са със злато и бронз при момчета до 9 г.

Божидар Николов и Александър Кръчмаров заеха съответно 1. и 2. място при момчета до 7 г.

Александра Лилова и Елица Тихова грабнаха златото и среброто при момичета до 9 г.

 

Над 50 състезатели от София и страната се включиха в първото издание на шахматния турнир "Столичен дебют". 

Класиране в турнир А

1. Светлен Иванов - Славия

2. Данаил Казаков - Марица Изток

3. Никола Димов - Славия

 

Допълнителни награди:

Мартин Енев - ело < 2000

Мария Петрова - ело<1800

Борис Дамянов  -  ело < 1600

 

Победители в крайното класиране в турнир Б са:
1. Дамян Янчев - шампион

2. Никола Шарков

3. Стефан Желев

 

Медалиститите по възрастови групи:

Момчета до 7 г.

1. Божидар Николов

2. Александър Кръчмаров

3. Александър Цолов

 

Момчета до 8 г.

1.Максимилиан Ангелов

2. Борис Байраков

3. Самуил Сотиров

 

Момчета до 9 г.

1. Владимир Иванов

2. Ясен Стоянов

3. Борис Александров

Продължение...
 
СРЕБЪРНИ МЕДАЛИ ЗА СЪСТЕЗАТЕЛИТЕ НА СК "РИЦАР" ОТ ДЪРЖАВНИТЕ УЧИЛИЩНИ ПЪРВЕНСТВА - АЛБЕНА, 19-22 май
Четвъртък, 24 Май 2018г. 07:47ч.

Трима състезатели на СК "Рицар" взеха участие в първите Държавни училищни първенства по стандартен шахмат, Албена, 19-22 май 2018 г.

Валентин Данов се класира на второ място във възрастова група "момчета до 11 г." с равен брой точки (5.5) с победителя в групата и реми в личната среща, но с по-лош коефициент.

Малкият Божидар Николов (момчета до 7 г.), за когото това беше първото участие в голямо състезание, грабна среброто в своятa възрастова група с категорични 6 победи и само 1 загуба от опитния състезател Данаил Попзафиров.

Ангелика Николова зае четвърто място в групата "момичета до 11 г." с актив от 4 т.

0-02-04-99dac909cb71ca367c705222d7b88c1b828357ba08b13530b264d3d9e6148c16 958fca33      0-02-05-d417d507f1d90765f22db897a1f9f26856b1e8c43d93d694aa47875512d48d95 eb148cd

 
I-ви шахматен турнир «Столичен дебют»
Вторник, 08 Май 2018г. 10:20ч.

I-ви шахматен турнир «Столичен дебют»

12 – 13 май 2018 г.

1. Цел и задачи:
Турнирът се провежда с цел популяризирането на предстоящите Първи Държавни ученически първенства в Алебена, 19 - 22 май 2018 г.,  и подготовка за ДИП за деца до 8 и 10 години в Плевен, 3 - 11 юни 2018 г. Стремежът на столичните клубове е турнирът да се  превърне в традиционен, като за всяко негово издание различен клуб ще бъде символичен домакин.

 


2. Организатор:
Турнирът се организира от Софийски клубове: СК «Рицар», ШК «Ан Пасан», ШК «ЦСКА», ШК «НСА», ШК «Елит», ШК «Люлин-чес», ШК «Славия»
Символичен домакин: СК «Рицар» и ШК «НСА».
Главен съдия: Ивайло Стоянов


3. Място и време на провеждане:
12 - 13 май 2018 г., във физкултурния салон на 121 СОУ „Георги Измирлиев“.
Адрес: ул. „Георги Измирлиев“ 24, 1404 Мотописта, София


4. Право на участие: 

Право на участие имат всички състезатели с БГ ЕЛО до 2200, към 01.05.2018 г., подали своевременно заявка и заплатили турнирна такса от 15 лв. Заявките се подават на е-mail: Адресът на е-пощата e защитен от спам ботове. Нужен ви е javascript, за да го видите. .

Моля подавайте три имена, години, ЕЛО и клуб. Записване до 22:00 ч. на 11 май 2018 г. След тази дата няма да бъдат записвани нови участници!
Турнирът важи за българско ЕЛО!
Списък на подалите заявка участници се обявява на сайта www.chess-results.com.
Турнирът ще бъде разделен на два под-турнира:
Турнир „А“ за градирани състезатели и Турнир „В“ за неградирани състезатели.


5. Система на провеждане:
Турнирът се провежда в 6 кръга по Швейцарска система, за съставяне на двойките се използва програмата „Swiss Manager“.

6. Класиране:
Класирането е според набраните точки. В случай на равенство в точките се тегли жребий
между следните допълнителни показатели:
1. Лична среща
2. Бухолц (-1)
3. Бухолц

4. 4. Брой победи
5. 5. Перформанс

7. Контрола на времето за игра:
30 мин. + 30 сек. на състезател за завършване на партия.


8. Програма
Събота 12 май 2018 г.                                                         Неделя 13 май 2018 г.

12:30 ч. – Записване                                                         13:00 ч. – 4-ти кръг

12:45 ч. – Техническа конференция                                15:15 ч. – 5-ти кръг

13:00 ч. – 1-ви кръг                                                           17:30 ч. – 6-ти кръг

15:15 ч. – 2- ри кръг                                                          19:45 ч. – Награждаване и закриване

17:30 ч. – 3-ти кръг

 

Забележка: Главният съдия, съгласувано с организаторите, може да прави промени в програмата на турнира. Състезателите следва да са своевременно уведомени за евентуални промени.


9. Награди:
Основни награди турнир „А“:
I-ва 120 лв.
II-ра 90 лв.
III-та 60 лв.
Допълнителни награди турнир „А“:
Най-добре класирал се играч с ЕЛО<2000 – 60 лв.
Най-добре класирал се играч с ЕЛО<1800 – 45 лв.
Най-добре класирал се играч с ЕЛО<1600 – 45 лв.

Основни награди турнир „В“:
I-ва купа + златен медал
II-ра сребърен медал
III-та бронзов медал
Допълнителни награди турнир „В“:
Най-добре класирало се момче до 9 г. – плакет
Най-добре класирало се момиче до 9 г. – плакет
Най-добре класирало се момче до 7 г. – плакет
Най-добре класирало се момиче до 7 г. – плакет

Attachments:
Download this file (КРАЙНО Б ТУРНИР.xls)КРАЙНО Б ТУРНИР.xls[Крайно класиране - Турнир Б]32 Kb
Download this file (Крайно класиране А турнир..xls)Крайно класиране А турнир..xls[Крайно класиране - Турнир А]12 Kb
 
<< Начало < Предишна 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следваща > Край >>

Страница 2 от 25
lg_ritzar lg_fritz_200x300  lg_sait_nbu2010
Начало